2e divisie

Uitslagen Stand
Jong Almere City FC 15:30 Rijnsburgse Boys
Quick Boys 15:30 GVVV
Spakenburg 15:30 ADO '20
FC Lisse 15:30 Kon. HFC
Noordwijk 15:30 Scheveningen
HHC Hardenberg 15:30 AFC
ACV 15:30 Katwijk
Kozakken Boys 15:30 De Treffers
Jong Sparta Rotterdam 15:30 Excelsior M

3e divisie A

Uitslagen Stand
HSC '2 15:30 Urk
Genemuiden SC 15:30 Hercules
DEM 15:30 IJsselmeervogels
DOVO 15:30 Rijnvogels
VVSB 15:30 Hoogeveen
Staphorst 15:30 Harkemase Boys
Sparta Nijkerk 15:30 DVS'33 Ermelo
RKAV Volendam 15:30 Kampong
ODIN 59 15:30 Eemdijk

Topklasse vrouwen

Uitslagen Stand
Saestum VR 14:30 DSS VR
Oranje Nassau VR 14:30 FC Eindhoven AV VR
Wartburgia asv VR 14:30 Berkel VR
Ter Leede VR 14:30 Rijnvogels, fc VR
DTS '35 Ede VR 14:30 Eldenia VR

1e klasse I

Uitslagen Stand
Blauw Wit '34 18:00 Drachtster Boys
ONS Sneek 18:00 Jubbega
d' Olde Veste'54 18:00 Alcides
FC Burgum 18:00 Broekster Boys
KHC 18:00 LSC 1890
Marum 18:00 Go Ahead Kampen

1e klasse J

Uitslagen Stand
Oranje Nassau 18:00 VKW
GRC Groningen 18:00 Hoogezand
Velocitas 1897 18:00 WVV
DZOH 18:00 HZVV
vv Winsum 18:00 WKE '16
PKC'83 18:00 SVBO

2e klasse J

Uitslagen Stand
VEV'67 15:00 Kollum
SV Bedum 15:00 Drenthina
Hoogeveen 15:00 LTC
FC Lewenborg 15:00 Grijpskerk
Achilles 1894 15:00 FC Surhústerfean
FC Wolvega 15:00 Groningen
Noordscheschut 15:00 Gorecht

2e klasse H (Oost)

Uitslagen Stand
ZZVV 14:30 SVI
Hatto Heim 14:30 WVF
Epe 14:30 AGOVV
Nunspeet 14:30 IJVV
Heerde 14:30 DOS Kampen
Unicum 14:30 FC Horst

3e klasse B

Uitslagen Stand
Rijperkerk 14:30 SC Kootstertille
ONT 14:30 LAC Frisia 1883
ONR 14:30 Be Quick D
SC Twijzel 14:30 RWF
Hardegarijp 14:30 Minnertsga
Zwaagwesteinde 14:30 VV Opende
Wykels Hallum 14:30 SC Franeker

3e klasse C

Uitslagen Stand
Onstwedder Boys 14:30 Be Quick 1887
Lycurgus 14:30 WVV
FC Zuidlaren 14:30 Groen Geel
Mamio 14:30 Zuidhorn
SC Loppersum 14:30 HFC '15
Helpman 14:30 Aduard 2000
The Knickerbockers 14:30 Veendam 1894

3e klasse D

Uitslagen Stand
FC Klazienaveen 14:30 DKB
ASC '62 15:00 Vitesse'63
DVC Dedemsvaart 15:00 SVM
FC Meppel 15:00 F.C. Ommen
SC Rouveen 15:00 DESZ
De Weide 15:00 Elim

4e klasse A

Uitslagen Stand
VHK 14:30 SVN'69
Nagele 14:30 vv Steenwijk
M.S.C. 14:30 Creil-Bant
Olympia'28 14:30 Tollebeek
Steenwijker Boys 14:30 Delfstrahuizen
Oudehaske 14:30 Ens

4e klasse D

Uitslagen Stand
V.V. Westerkwartier 14:30 Waskemeer
Veenhuizen 14:30 S.V. Haulerwijk
Niekerk 14:30 Noordwolde
ODV 14:30 HSC
HS'88 14:30 TLC
Fc. Grootegast 14:30 VVK

4e klasse F

Uitslagen Stand
LEO (Loon) 1JM 14:30 SJS
Hollandscheveld 14:30 Borger
Fit Boys 14:30 Wildervank
SCN 14:30 CSVC
FC Assen 14:30 SV Mussel
SVBO 14:30 VAKO

5e klasse E

Uitslagen Stand
Gruno 14:30 Asser Boys
Oosterparkers 14:30 Glimmen
Harkstede 14:30 SC Stadspark
Beilen 14:30 Tynaarlo
Blauw Geel'15 14:30 Haren
GEO 14:30 BSVV

5e klasse F

Uitslagen Stand
Wagenborger Boys 14:30 NWVV
Meeden 14:30 BATO
CEC 14:30 SC Angelslo
Damacota 14:30 Bargeres

5e klasse G

Uitslagen Stand
SVBS'77 14:30 VVAK
Blokzijl 14:30 VCG
Tiendeveen 14:30 Zuidwolde
Nieuw Balinge 14:30 Alcides
NKVV 14:30 Espel