2e divisie

Uitslagen Stand
De Treffers 4-0 Excelsior M
Scheveningen 0-4 Katwijk
Jong Sparta Rotterdam 4-1 Kon. HFC
Rijnsburgse Boys 1-1 AFC
Quick Boys 3-0 FC Lisse
Spakenburg 4-3 Jong Almere City FC
GVVV 2-1 HHC Hardenberg
ADO '20 1-2 ACV
Kozakken Boys 1-3 Noordwijk

3e divisie A

Uitslagen Stand
Hercules 2-0 DEM
RKAV Volendam 3-1 Sparta Nijkerk
Genemuiden SC 4-2 ODIN 59
Hoogeveen 1-1 Urk
HSC '2 1-1 Eemdijk
Harkemase Boys 1-1 Rijnvogels
Kampong 1-1 DOVO
DVS'33 Ermelo 1-2 IJsselmeervogels
VVSB 3-2 Staphorst

Topklasse vrouwen

Uitslagen Stand
Ter Leede VR 2-5 DTS '35 Ede VR
Oranje Nassau VR 7-0 ACV VR
Rijnvogels, fc VR 7-1 Bekkerveld VR
DSS VR 2-3 Eldenia VR
Saestum VR 2-0 Wartburgia asv VR

1e klasse I

Uitslagen Stand
Alcides 5-0 LSC 1890
Drachtster Boys 2-1 Marum
d' Olde Veste'54 0-0 Blauw Wit '34
ONS Sneek 3-1 KHC
Broekster Boys 4-1 Go Ahead Kampen
FC Burgum 0-2 Flevo Boys

1e klasse J

Uitslagen Stand
PKC'83 1-1 vv Winsum
GVAV-Rapiditas 3-2 WKE '16
Hoogezand 1-3 WVV
SVBO 2-1 VKW
HZVV 2-0 Velocitas 1897
GRC Groningen 1-1 Oranje Nassau

2e klasse J

Uitslagen Stand
Groningen 3-2 Grijpskerk
Achilles 1894 2-3 FC Lewenborg
LTC 3-0 Noordscheschut
VEV'67 1-1 Hoogeveen
FC Wolvega 5-2 SV Bedum
FC Surhústerfean 2-0 Gorecht
Kollum 3-2 Drenthina

2e klasse H (Oost)

Uitslagen Stand
Unicum 4-0 ZZVV
IJVV 2-1 AGOVV
Hierden 2-0 Epe
DOS Kampen 1-4 SVI
Nunspeet 3-3 Hatto Heim
FC Horst 0-0 WVF

3e klasse B

Uitslagen Stand
SC Twijzel 0-2 ONR
Wykels Hallum 2-2 ONT
RWF 1-4 LAC Frisia 1883
SC Franeker 2-1 VV Opende
SC Kootstertille 5-2 Zwaagwesteinde
Minnertsga 1-1 Be Quick D

3e klasse C

Uitslagen Stand
Aduard 2000 3-2 Be Quick 1887
Helpman 7-1 Mamio
HFC '15 2-1 The Knickerbockers
FC Zuidlaren 1-2 SC Loppersum
WVV 1-1 Veendam 1894
Groen Geel 0-0 Zuidhorn

3e klasse D

Uitslagen Stand
F.C. Ommen 2-2 SVM
DESZ 2-0 DKB
FC Meppel 3-3 ASC '62
Elim 5-2 FC Klazienaveen
Be Quick '28 5-0 De Weide
SC Rouveen 5-0 DVC Dedemsvaart

4e klasse A

Uitslagen Stand
Creil-Bant 4-1 vv Steenwijk
M.S.C. 4-1 Sleat
Oudehaske 2-2 VHK
Tollebeek 3-4 SVN'69
Olympia'28 3-1 Nagele
Ens 2-3 Delfstrahuizen

4e klasse D

Uitslagen Stand
Noordwolde 2-2 Veenhuizen
HSC 1-1 Waskemeer
ODV 5-2 Niekerk
SIOS 1-2 TLC
Amicitia VMC 2-4 V.V. Westerkwartier
Fc. Grootegast 0-1 HS'88
VVK 1-4 S.V. Haulerwijk

4e klasse F

Uitslagen Stand
SVBO 5-3 Hollandscheveld
SJS 5-0 VAKO
LEO (Loon) 1JM 1-2 SCN
Wildervank 2-3 CSVC
Fit Boys 4-1 FC Assen
Borger 4-0 SV Mussel

5e klasse E

Uitslagen Stand
Gruno 2-5 Blauw Geel'15
Harkstede 2-1 GEO
SC Stadspark 5-2 Tynaarlo
Oosterparkers 1-4 GRC Groningen
Glimmen 4-4 BSVV
Haren 2-1 Beilen

5e klasse F

Uitslagen Stand
Meeden 10-0 Oldambtster Boys 1JM
Wagenborger Boys 0-3 Damacota
SC Angelslo 1-4 Bargeres
BATO 6-0 Westerlee
SETA 1-5 CEC

5e klasse G

Uitslagen Stand
Blokzijl 1-2 SVBS'77
Zuidwolde 0-7 Alcides
Tiendeveen 3-0 NKVV
VCG 0-0 Espel
Tonego 3-2 VVAK