3e Divisie Zaterdag

Uitslagen Stand
VVOG 2-2 Excelsior'31
RKAV Volendam 4-1 Urk
Harkemase Boys 0-0 DVS'33 Ermelo
DOVO 3-1 Barendrecht
ACV 1-1 Rijnvogels
Sparta Nijkerk 1-1 SteDoCo
Sportlust '46 5-1 Hoek
ASWH 0-4 GVVV
Ter Leede 2-1 Staphorst

4e Divisie B

Uitslagen Stand
DHSC 6-5 Huizen
WV-HEDW 1-2 Swift
Genemuiden SC 4-0 Buitenpost
Eemdijk 1-0 AZSV
Flevo Boys 2-2 DETO
d' Olde Veste'54 1-0 csv Apeldoorn
HZVV 0-0 Ajax
SDV Barneveld 3-1 Berkum

1e Klasse E

Uitslagen Stand
Achilles '12 1 1-2 DZOH 1
asv Dronten 1 2-0 V.V. Heerenveen 1
Noordscheschut 0-2 WHC 1
Hulzense Boys 1 1-3 KHC 1
SVI 1 2-3 Quick '20 1
Go Ahead Kampen 1 3-3 SVZW 1
Epe 1JM 1-1 Dos Kampen 1

2e Klasse J

Uitslagen Stand
Gramsbergen 1 5-4 Elim 1
Enter Vooruit 1 0-3 Tubantia 1
Nieuwleusen SV 1 1-1 Vroomshoopse Boys 1
De Zweef 1 0-2 Sparta E. 1
DOS '37 1 3-0 PH 1

2e Klasse L

Uitslagen Stand
S.V. Oosterwolde 1 2-3 Velocitas 1897 1
Drenthina 1 3-1 Achilles 1894 1
LTC 1 2-1 Veendam 1894 1
Marum 1 3-1 Be Quick D 1
Zuidhorn 1 0-4 Kollum 1
Be Quick 1887 1 1-5 SV Bedum 1

3e Klasse C

Uitslagen Stand
ONR 1 1-2 Lycurgus 1
NEC Delfzijl 1 7-1 Noordwolde 1
SC Loppersum 1 0-1 Groen Geel 1
Helpman 1 5-2 HFC '15 1
TLC 1 0-0 Omlandia 1
Niekerk 1 1-1 Aduard 2000 1
Grijpskerk 1 1-1 The Knickerbockers 1

3e Klasse D

Uitslagen Stand
SJS 1 1-3 CSVC 1
HSC 1 2-1 Borger 1
FC Zuidlaren 1 4-1 Hollandscheveld 1
DKB 1 3-2 WVV 1
FC Klazienaveen 1 5-1 Vitesse'63 1
ZZVV 1 5-1 Veenhuizen 1
De Weide 1 0-4 Hoogeveen 1

4e Klasse A

Uitslagen Stand
Creil-Bant 1 1-2 Tollebeek 1
SVN'69 1 2-4 SC Franeker 1
Delfstrahuizen 1 3-1 TOP'63 1
QVC 1 4-0 Sleat 1
Nagele 1 1-1 IJVC 1
Tonego 1 7-3 AVC 1

4e Klasse D

Uitslagen Stand
Fit Boys 1 1-1 Onstwedder Boys 1
Waskemeer 1 GEST S.V. Haulerwijk 1
Glimmen 1 3-2 NWVV 1
SCN 1 2-5 SVBO 1
SV Mussel 1 1-3 FC Assen 1
Wildervank 1 1-6 RWF 1

4e Klasse E

Uitslagen Stand
Wijthmen 1 1-2 's Heerenbroek 1
HTC 1 0-4 Alcides 1
Wilsum 1 3-1 VSW 1
Sv Zalk 1 1-3 M.S.C. 1
CSV'28 1 2-3 Kampen 1
FC Ulu Spor 1 2-3 sv Reaal Dronten 1

5e Klasse E

Uitslagen Stand
GEO 1 4-1 VAKO 1
V.V. Westerkwartier 1 5-0 Tynaarlo 1
Harkstede 1 1-3 GRC Groningen 1
Asser Boys 1 1-1 Beilen 1
Oosterparkers 1 2-5 Haren 1
Blauw Geel'15 1 3-2 SGV 1

5e Klasse G

Uitslagen Stand
vv Steenwijk 1 2-1 SVBS'77 1
Tiendeveen 1 3-0 Nieuw Balinge 1
Bargeres 1 5-1 NKVV 1
SC Angelslo 1 2-2 Steenwijker Boys 1
CEC 1 1-1 VVAK 1
VCG 1 3-0 Zuidwolde 1