3e Divisie Zaterdag

Uitslagen Stand
GVVV 0-0 Sparta Nijkerk
Staphorst 1-0 ACV
Excelsior'31 1-3 SteDoCo
RKAV Volendam 2-1 Harkemase Boys
Rijnvogels 3-3 VVOG
Barendrecht 0-2 Sportlust '46
DVS'33 Ermelo 2-0 ASWH
Hoek 1-2 Ter Leede
Urk 2-3 DOVO
RKAV Volendam 1-2 Rijnvogels
Staphorst 1-4 DVS'33 Ermelo
DOVO 2-1 Excelsior'31
Harkemase Boys 1-2 Barendrecht
ACV 2-1 GVVV
VVOG 2-3 SteDoCo
Ter Leede 3-0 Urk
Sportlust '46 4-2 Sparta Nijkerk
ASWH 0-3 Hoek

4e Divisie B

Uitslagen Stand
DHSC 2-2 csv Apeldoorn
Eemdijk 2-0 Genemuiden SC
WV-HEDW 0-1 AZSV
Huizen 0-0 Ajax
HZVV 1-5 DETO
SDV Barneveld 1-2 Buitenpost
Flevo Boys 0-1 Swift
d' Olde Veste'54 1-2 Berkum

1e Klasse E

Uitslagen Stand
WHC 1 0-2 Quick '20 1
Noordscheschut 0-0 KHC 1
Hulzense Boys 1 3-1 V.V. Heerenveen 1
asv Dronten 1 3-2 Achilles '12 1
SVI 1 3-2 Dos Kampen 1
Go Ahead Kampen 1 1-2 DZOH 1
Epe 1JM 2-4 SVZW 1

2e Klasse J

Uitslagen Stand
Den Ham 1 0-1 Sparta E. 1
Nieuwleusen SV 1 0-1 PH 1
Enter Vooruit 1 0-2 Vroomshoopse Boys 1
FC Meppel 1 0-4 Oranje Nassau 1
De Zweef 1 3-1 Elim 1
DOS '37 1 3-1 Gramsbergen 1

2e Klasse L

Uitslagen Stand
LTC 1 2-4 Be Quick D 1
S.V. Oosterwolde 1 3-3 Be Quick 1887 1
Drenthina 1 5-1 Kollum 1
Marum 1 1-2 Velocitas 1897 1
Zuidhorn 1 4-2 VEV'67 1
Veendam 1894 1 0-3 Achilles 1894 1

3e Klasse C

Uitslagen Stand
ONR 1 3-0 Omlandia 1
HFC '15 1 4-1 Noordwolde 1
NEC Delfzijl 1 1-0 Groen Geel 1
Grijpskerk 1 2-2 Aduard 2000 1
SC Loppersum 1 0-3 Lycurgus 1
Helpman 1 4-1 The Knickerbockers 1
Niekerk 1 0-3 TLC 1

3e Klasse D

Uitslagen Stand
Borger 1 5-2 Veenhuizen 1
HSC 1 0-1 CSVC 1
SJS 1 6-2 Hollandscheveld 1
ZZVV 1 5-1 Vitesse'63 1
FC Zuidlaren 1 1-1 De Weide 1
DKB 1 1-1 Hoogeveen 1
FC Klazienaveen 1 0-0 WVV 1

4e Klasse A

Uitslagen Stand
QVC 1 3-0 Tollebeek 1
Creil-Bant 1 1-2 Nagele 1
Foarut 1 0-2 SC Franeker 1
SVN'69 1 2-3 TOP'63 1
Delfstrahuizen 1 1-1 IJVC 1
Tonego 1 4-2 Sleat 1

4e Klasse D

Uitslagen Stand
S.V. Haulerwijk 1 1-2 Onstwedder Boys 1
SCN 1 1-0 RWF 1
BSVV 1 0-2 FC Assen 1
SV Mussel 1 3-3 Glimmen 1
Fit Boys 1 2-0 SVBO 1
Wildervank 1 2-2 NWVV 1

4e Klasse E

Uitslagen Stand
HTC 1 4-0 Kampen 1
Wilsum 1 0-0 M.S.C. 1
FC Ulu Spor 1 4-0 Alcides 1
's Heerenbroek 1 0-0 sv Reaal Dronten 1
Wijthmen 1 0-4 VSW 1
CSV'28 1 4-3 Sv Zalk 1

5e Klasse E

Uitslagen Stand
V.V. Westerkwartier 1 8-0 GRC Groningen 1
SGV 1 3-2 Tynaarlo 1
Harkstede 1 3-0 Beilen 1
Asser Boys 1 7-3 Oosterparkers 1
GEO 1 1-0 Haren 1
Blauw Geel'15 1 0-1 VAKO 1

5e Klasse G

Uitslagen Stand
SC Angelslo 1 2-4 NKVV 1
vv Steenwijk 1 0-0 Nieuw Balinge 1
Tiendeveen 1 1-0 Zuidwolde 1
Bargeres 1 3-2 VVAK 1
CEC 1 0-0 VCG 1
SVBS'77 1 1-4 Steenwijker Boys 1