Zondag Hoofdklasse A

Uitslagen Stand
MSC/Amslod 2-2 Achilles 1894
Hollandia 0-0 Alcides
Bataven 0-1 DEM
RKZVC 1-1 Purmersteijn
Fortuna Wormerv. 0-4 Silvolde
Be Quick 1887 2-2 RKHVV
Hoogeveen 0-2 SDO
Hoogland 2-0 AWC

Zondag 1e Klasse F

Uitslagen Stand
Heerenveen 1 1-0 Nieuw Buinen 1
Noordster 1 2-0 SVBO 1
GRC Groningen 1 2-2 Stadspark 1
Emmen 1 1-2 SWZ Boso Sneek 1
VKW 1 8-0 WVV 1
Bergum 1 2-2 FVC 1
GAVC 1 1-2 Gomos 1

Zondag 2e Klasse L

Uitslagen Stand
Dedemsvaart 1 1-1 Germanicus 1
Emmeloord SC 1 3-3 Stadskanaal 1
Zuidwolde 1 3-1 Beilen 1
Asser Boys 1 1-3 Dalfsen 1
Erica SC 1 0-1 Rolder Boys 1
Assen FC 1 1-1 Lemelerveld 1
Valthermond 1 1-0 Heerde 1

Zondag 2e Klasse K

Uitslagen Stand
Jubbega 1 1-2 Hoogezand 1
DTD 1 1-4 Annaparochie St. 1
Hoogezand 1 2-1 Jubbega 1
GVAV-Rapiditas 1 4-2 Lewenborg FC 1
ASVB 1 2-1 Frisia 1
LSC 1890 1 4-5 Roden 1
Peize 1 1-1 Helpman 1
Oerterp 1 3-1 Olyphia 1

Zondag 3e Klasse B

Uitslagen Stand
Siddeburen 1 3-1 Gieten 1
Siddeburen 1 4-2 Muntendam 1
SVZ 1 1-2 HSC 1
VAKO 1 0-0 Annen 1
Veendam 1894 1 5-0 Amicitia VMC 1
LEO (Loon) 1 2-0 Gieten 1
Bellingwolde 1 1-1 ZNC 1
Nieuw Roden 1 4-0 Kwiek 1

Zondag 3e Klasse C

Uitslagen Stand
Protos 1 2-3 SVV'04 1
Weerdinge 1 2-2 Musselkanaal 1
Raptim 1 3-1 Ruinerwold 1
CEC 1 1-0 VV Sleen 1
Twedo 1 0-3 Dalen 1
Ter Apel '96 FC 1 2-2 EMMS 1
Ruinen 1 0-4 WKE '16 1

Zondag 3e Klasse D

Uitslagen Stand
DIO Oosterwolde 1 2-2 Oldemarkt FC 1
Renado 1 1-3 VENO 1
Oldeholtpade 1 2-5 Trinitas 1
Gorredijk 1 1-3 Steenwijker Boys 1
Mildam 1 2-1 Read Swart 1
Thor 1 2-2 Havelte 1
USV 1 4-0 Dwingeloo 1

Zondag 4e Klasse A

Uitslagen Stand
Udiros 1 2-3 Oranje Zwart 1
Balkbrug 1 0-0 Blesse De 1
VWC 1 0-4 Steenwijkerwold 1
Steenwijk 1 3-1 Kraggenburg FC 1
Wacker 1 0-1 Aengwirden 1
RKO 1 3-1 Ulu Spor FC 1

Zondag 4e Klasse C

Uitslagen Stand
Haren 1 1-3 Eenrum 1
Wilper Boys De 1 0-0 Actief 1
FVV 1 4-0 Harkstede 1
TLC 1 3-0 SVMH 1
Engelbert 1 1-5 VVK 1
Groen Geel 1 1-5 Bakkeveen 1

Zondag 4e Klasse D

Uitslagen Stand
HOC 1 2-0 S.V. Hoogersmilde 1
FC Amboina 1 1-2 Westerwolde 1
Bareveld 1 2-3 Smilde'94 1
SPW 1 1-2 Gieterveen 1
Gasselternyveen 1 3-1 PJC 1
Heiligerlee 1 1-2 Sellingen 1
Wedde 1 1-4 MOVV 1

Zondag 4e Klasse E

Uitslagen Stand
Pesse 1 0-0 Bargeres 1
VIOS (O) 1 2-5 Schoonebeek 1
EHS'85 1 2-2 DVC'59 1
Sweel 1 0-0 HODO 1
DVC'59 1 0-1 Titan 1
Wijster 1 1-3 OVC '21 1
DSC'65 1 0-3 HODO 1
Schoonebeek 1 2-4 Witteveense Boys'87 1
VIOS (O) 1 3-0 Sweel 1
EHS'85 1 2-5 KSC 1

Zondag 5e Klasse A

Uitslagen Stand
Kuinre 1 0-4 Hoonhorst 1
Diever-Wapse 1 1-3 Wapserveen 1
Blankenham 1 1-1 Willemsoord 1
Old Forward 1 2-0 BEW 1
Giethoorn 1 2-5 Vilsteren 1
IJhorst 1 2-2 DVSV 1
Uffelte 1 1-3 Scheerwolde 1

Zondag 5e Klasse C

Uitslagen Stand
Stanfries 1 2-2 Fochteloo FC 1
Zevenhuizen 1 3-1 Eext 1
Yde de Punt 1 2-1 HHCombi 1
GKC 1 4-1 Sport Vereent 1
Tynaarlo 1 1-5 Donkerbroek 1
Oosterstreek 1 1-1 Zandhuizen 1

Zondag 5e Klasse E

Uitslagen Stand
Buinerveen 1 2-3 Roswinkel Sp. 1
Zwartem. Boys 1 5-0 Zandpol 1
SVBC 1 1-2 Buinen 1
De Treffer '16 1 2-2 Valther Boys 1
Valther Boys 1 3-0 De Treffer '16 1
Buinen 1 0-0 EEC 1
SVBC 1 4-2 Alteveer 1
Zandpol 1 3-6 De Treffer '16 1
Valther Boys 1 1-4 Zwartem. Boys 1
JVV 1 0-4 Pekelder Boys 1
Weiteveense Boys 1 4-1 Buinerveen 1