Zondag Hoofdklasse A

Uitslagen Stand
JOS Watergraafsmeer 1-0 Alphense Boys
SJC 3-1 SDO
HBS 5-3 Emmen
Hollandia 3-2 Alcides
MSC/Amslod 1-6 Quick '20
VOC 1-3 Velsen Rkvv
Hoogeveen 0-4 Be Quick 1887
RKAVV 3-1 Leonidas

Zondag 1e Klasse F

Uitslagen Stand
GRC Groningen 0-2 FVC
Roden 6-2 Gomos
V.V. Heerenveen 2-0 Noordster
SWZ Boso Sneek 5-1 SC Stadspark
WVV 1-1 Hoogezand
VKW 2-2 SVBO
GAVC 0-1 Dalfsen

Zondag 2e Klasse K

Uitslagen Stand
Gruno 1-0 Annen
WKE '16 5-1 FC Lewenborg
Dalen 2-0 Stadskanaal
GVAV-Rapiditas 2-0 Helpman
Valthermond 0-1 ASVB
Nieuw Buinen 1-1 Rolder Boys
Germanicus 1-3 Veendam 1894

Zondag 2e Klasse L

Uitslagen Stand
Zuidwolde 2-4 LAC Frisia 1883
Lemelerveld 4-3 LSC 1890
Heerde 1-0 DTD
VENO 1-1 Beilen
Dedemsvaart 0-2 SC Emmeloord
EMMS 4-1 Oerterp
Drachten 0-2 Jubbega

Zondag 3e Klasse B

Uitslagen Stand
Peize 3-1 Groninger Boys
TLC 2-0 FVV
Muntendam 2-2 HSC
Actief 0-0 Gieten
SVZ 2-0 GSAVV Forward
Nieuw Roden 5-3 ZNC
Siddeburen 1-0 VAKO

Zondag 3e Klasse C

Uitslagen Stand
FC Ter Apel '96 0-3 Protos
Musselkanaal 1-0 Weerdinge
SVV'04 3-0 SC Erica
Bellingwolde 2-2 HODO
Westerwolde 1-3 CEC
Sellingen 2-0 Raptim
HOC 3-2 Twedo

Zondag 3e Klasse D

Uitslagen Stand
Pesse 3-1 Ruinen
LEO Loon 2-1 Trinitas
FC Assen 1-0 Oranje Zwart
USV 4-0 vv Steenwijk
DIO Oosterwolde 0-5 Oldeholtpade
FC Oldemarkt 1-4 Dwingeloo
Asser Boys 1-1 sv Olyphia

Zondag 4e Klasse A

Uitslagen Stand
RKO 2-7 Wacker
Steenwijker Boys 1-1 S.V. Hoogersmilde
Havelte 1-1 VWC
DVSV 1-10 FC Kraggenburg
Steenwijkerwold 3-0 Zandhuizen
Donkerbroek 3-0 Ruinerwold
Smilde'94 1-0 De Blesse

Zondag 4e Klasse C

Uitslagen Stand
Wedde 2-1 VVK
Heiligerlee 1-1 Engelbert
Eenrum 1-2 VVK
Pekelder Boys 1-4 Gieterveen
PJC 2-0 Wedde
SPW 2-1 Farmsum
Kwiek 6-1 Bareveld
Amicitia VMC 1-2 MOVV

Zondag 4e Klasse D

Uitslagen Stand
OVC '2 1-0 KSC
Zwartemeerse Boys 3-0 DSC'65
VIOS O 1-0 Bargeres
SC Balkbrug 1-6 EHS'85
Schoonebeek 2-1 Titan
Gasselternijveen 1-8 VV Sleen
vv Sweel 7-0 DVC'59

Zondag 5e Klasse A

Uitslagen Stand
IJhorst 8-0 Uffelte
Scheerwolde 1-3 Wapserveen
DOS'63 1-2 v.v. Diever-Wapse
BEW 1-1 Kuinre
Giethoorn 4-2 Willemsoord
Sport Vereent 3-0 Old Forward
Oosterstreek 1-0 Blankenham

Zondag 5e Klasse C

Uitslagen Stand
FC Fochteloo 2-3 Wijster
vv Stânfries 2-0 Groen Geel

Zondag 5e Klasse E

Uitslagen Stand
Buinen 5-0 SVBC
Valther Boys 0-4 Eext
EEC 3-2 Buinerveen
Witteveense Boys'87 3-4 Zandpol
GKC 3-1 Roswinkel Sp.
JVV 0-1 De Treffer '16