4e Divisie A

Uitslagen Stand
VOC 3-4 Alphense Boys
Be Quick 1887 2-0 Westlandia
Hoogeveen 4-3 Purmersteijn
Heino 1-2 Zouaven De
Velsen Rkvv 4-1 SJC
HBS 0-4 Rohda Raalte
Hollandia 5-0 VKW
RKAVV 1-0 Alcides

1e Klasse E

Uitslagen Stand
SVBO 1 1-3 TVC '28 1
Roden 1 1-2 Jubbega 1
NEO 1 3-1 Emmen
Rolder Boys 1 4-2 Dalfsen 1
Gomos 1 1-3 GVAV-Rapiditas 1
Germanicus 1 1-3 GRC Groningen 1

2e Klasse J

Uitslagen Stand
Oldeholtpade 1 2-1 HODO 1
LSC 1890 1 3-0 Beilen 1
SC Emmeloord 1 3-1 EMMS 1
Dalen 1 3-1 Pesse 1
St.Annaparochie 1 2-5 VENO 1
Drachten 1 3-3 Zuidwolde 1

2e Klasse K

Uitslagen Stand
HOVC 1 1-3 Annen 1
Noordster 1 0-4 Helpman 1
ASVB 1 1-1 SC Stadspark 1
Valthermond 1 GEST GSAVV Forward 1
Sellingen 1 5-3 Musselkanaal 1
Peize 1 2-4 Stadskanaal 1

3e Klasse A

Uitslagen Stand
Trinitas 1 5-2 Steenwijker Boys 1
Ruinen 1 2-3 Read Swart 1
Mildam 1 1-3 Dwingeloo 1
Steenwijkerwold 1 4-2 Oranje Zwart 1
FC Oldemarkt 1 3-1 RKO 1

3e Klasse C

Uitslagen Stand
MOVV 1 1-3 ZNC 1
Westerwolde 1 3-0 PJC 1
FC Lewenborg 1 5-0 LEO Loon 1
Groninger Boys 1 3-1 Engelbert 1
SVZ 1 4-1 Muntendam 1
Gieten 1 1-0 Actief 1

3e Klasse D

Uitslagen Stand
vv Sweel 1 2-2 Twedo 1
Nieuw Buinen 1 1-1 Gasselternijveen 1
VV Sleen 1 4-0 FC Ter Apel '96 1
SC Erica 1 3-1 Weerdinge 1
Titan 1 1-2 SVV'04 1
Schoonebeek 1 1-1 Raptim 1

4e Klasse A

Uitslagen Stand
VWC 1 1-0 Havelte 1
SC Balkbrug 1 3-2 De Blesse 1
Sportclub Makkinga 1 0-2 IJhorst 1
USV 1 2-2
Ruinerwold 1 2-1 FC Kraggenburg 1

4e Klasse B

Uitslagen Stand
Blue Boys 1 1-3 Terschelling 1
fc Harlingen 1 3-2 Oldeboorn 1
Zevenhuizen 1 1-0 Nieuw Roden 1
Thor 1 0-4 De Sweach 1
Warga 1 2-0 Nieuweschoot 1
Black Boys 1 5-3 Tijnje 1

4e Klasse C

Uitslagen Stand
Gieterveen 1 2-1 SPW 1
Bareveld 1 2-0 Wedde 1
Veelerveen 1 1-0 Bellingwolde 1
BNC 1 1-1 Heiligerlee 1

4e Klasse D

Uitslagen Stand
Buinen 1 1-0 Zwartemeerse Boys 1
Smilde'94 1 1-2 DSC'65 1
Buinerveen 1 2-2 Protos 1
DVC'59 1 3-2 KSC 1
EHS'85 1 7-3 Eext 1

5e Klasse B

Uitslagen Stand
FC Fochteloo 1 3-0 Wapserveen 1
Sport Vereent 1 0-3 Blankenham 1
Scheerwolde 1 3-2 Uffelte 1
v.v. Diever-Wapse 1 3-2 BEW 1
Old Forward 1 2-5 Giethoorn 1

5e Klasse C

Uitslagen Stand
Alteveer 1 1-1 Farmsum 1
Drieborg 1 1-1 Oldambtster Boys 1
Kloosterburen 1 2-1 Woltersum 1
Yde de Punt 1 0-4 DWZ 1
Groen Geel 1 1-3 WEO 1

5e Klasse D

Uitslagen Stand
JVV 1 4-1 VIOS O 1
HHCombi 1 2-2 Roswinkel Sp. 1
Pekelder Boys 1 0-1 SVBC 1
GKC 1 5-2 Weiteveense Boys 1
S.V. Hoogersmilde 1 4-2 De Treffer '16 1